Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Земельні торги у формі аукціону в електронній системі Прозорро.Продажі

Всі землевласники почнуть повноцінно використовувати свої володіння вже через півмісяця. Той шар населення, який хотів би придбати земельну ділянку, можуть вільно зайти в систему Прозорро.Продажі і вивчити її для подальшого використання. Для цього необхідно зайти і зареєструватися на сайті під назвою ТОВ «Українська енергетична біржа» https://sale.ueex.com.ua/news/zemelqni-torgy-startuyutq-nezabarom-na-majdanchyku-tov-ueb, яка буде корисна в будь-яких використовуваних діях. Прозорро.Продажі вже зовсім близько до початку своєї роботи.

Такі громадяни як, приватні землевласники, фермери чекали від держави значних дій на користь удосконалення земельного господарства в країні. Приблизне число населення, що мають землеволодіння, то сім млн. Громадян, які мають інтерес до покупки ділянок для подальшого їх використання.

Торги в системі Прозорро.Продажі

Той момент, як створення земельних торгів, був досить великий і важливий крок для країни. Буквально через півмісяця громадяни зможуть спокійно і легально виробляти всі необхідні дії зі своїми володіннями, а не обмежувати себе в їх використанні. А громадяни, які мають ділянки, перестануть себе обмежувати і перейдуть в повноцінне володіння своїми ділянками, що є дуже важливим кроком.

Все удосконалення в агропромисловому комплексі мали дуже довгу підготовку заздалегідь, а самі зміни почалися не так вже й давно. Урядом були прийняті законодавчі акти буквально за останній рік, на підставі яких земельна реформа буде рости і розвиватися далі.

Обов’язковою фактором є пункт, такий як, проведення всіх операцій, пов’язаних із земельними ділянками, буде проведений на ділянці ТОВ «Українська енергетична біржа».

Після опитування громадян, з приводу відкриття ринку, з’явилася перша статистика їх думок. Продати свою ділянку землі готові всього лише 3% громадян. Були й такі громадяни, які готові працювати з аукціоном продажів, але перед цим їм потрібно ознайомитися з усіма умовами та вартістю, число таких людей склало 10%.

Важливим моментом є те, що ринок ще не набув роботу, а попит вже перевищує пропозицію, тим самим маючи прибуток 1 млн. грн.

Користуючись системою Прозорро.Продажі, буде забезпечена повноцінна продаж володінь, без корупційних систем. Також для того, щоб приєднатися до числа покупців, потрібно просто зареєструватися в мережі, обов’язково на вищевказаної майданчику, яка дозволить проведення необхідних земельних операцій в удосконаленому вигляді.