Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Прозора торгівля дубом-кругляка в Івано-Франківську

Раніше купити деревину можна було лише за укладанням прямих договорів. Але було виявлено, що дана схема не була прибутковою, оскільки бралися “відкати” і покупець обирався заздалегідь. Тобто прослідковувалась корумпованість і не всі бажаючі мали можливість продати або придбати кругляк дуба. Наразі, процес купівлі-продажу великих обсягів лісоматеріалів проводиться на електронних майданчиках Прозорро.Продажі. Завдяки цій системі, все відбувається відкрито, доступно та чесно. Тобто, кожен бажаючий може перевірити правильність проходження даного процесу. Всі учасники знаходяться в справедливих конкурентних умовах, що також забезпечує чесність організатора аукціона. 

Цікаво те, що всі заявки на участь в аукціоні подаються анонімно. Це гарантує, що не буде можливості заздалегідь обрати “свого” покупця. Тепер, коли з’явився відкритий ринок продажу деревини, є можливість продати кругляк дуба за ринковою ціною. Помітно, що за останній рік, найуспішнішими та найперспективнішими стали аукціони в напрямку торгівлі необробленої деревини. Протягом року було проведено понад 27 тисяч публічних аукціонів, за які отримали дохід 926 млн грн. Доступність даної системи представлена тим, що майданчики онлайн-торгів розташовуються по всій території України. Можна придбати кругляк дуба в Києві, Івано-Франківську, Вінниці та інших містах нашої країни на чесних та прозорих ринках.

Купити дуб-кругляк в Івано-Франківську на майданчиках Прозорро.Продажі.

В залежності від асортименту та класу деревини, ціна на кругляк дуба в Івано-Франківську та на іншій території України коливається від 660 до 6000 грн. за куб. м. в системі Прозорро.Продажі. Причому, з лютого минулого року, придбати можна продукцію лісу в обсязі від 150 куб.м. або ж ціна на електронних торгах буде перевищувати 200 000 грн. Система Прозорро.Продажі гарантує прозорість та незаангажованість всіх торгів. Отож, приймайте участь в аукціонах з продажу деревини, перейшовши за посиланням:https://megasale.com.ua/kuplyu-dub-kruglyak-v-ivano-frankivsku-na-auktsionah-prozorro-sale/. Ви можете знайти детальну інформацію про публічні торги дуба-кругляка в Івано-Франківську та інших містах. Все що потрібно для участі в аукціонах — зареєструватися в системі Прозорро.Продажі. Спеціалісти даного майданчика готові відповісти на будь-які ваші запитання щодо лоту та процесу купівлі-продажу.