Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Тендери на відкритому аукціоні у системі Прозорро

Кожен оголошений тендер на теперішній час є для постачальників підтвердженням не тільки їх продуктивності, а й знаком справедливості по відношенню до інших покупців. Всі держави на свій лад вносять способи, щоб державні закупівлі відбулися максимально відкрито, що моніторять не тільки внутрішні спостерігачі, але і всесвітні антикорупційні відомства.

Часто з такою метою пропозиції тендерів мають обмежений характер, щоб всі постачальники могли цілком взяти участь в конкурсі. Причому нерідко подібний спосіб затверджений на рівні держави, бо лише особлива кваліфікація здатна довести легальність підприємства. Топ-менеджери того чи іншого холдингу повинні підтвердити свою забезпеченість фінансами і професійну придатність. Для подібних завдань вводять двофазний процес.

Спочатку, кілька фаз можуть бути завісою для секретних завдань хоча б в ситуації з військовими контрактами. Далі, керівництво тендерів часто відсікає кандидатів, які не підходять, тому що вже ставали учасниками в задачах невиконання контрактів високого ступеня важливості. Але незалежно від самих способів і їх підсумкових цілей в Україні назвати як акредитованого партнера оголошених закупівель можна лише Українську універсальну біржу.

Історія створення УУБ

Функціональний ресурс даної біржі допрацьовувався і поліпшився багато років, а працює в Україні ця біржа з ​​жовтня 1997 року. Вона є одним з початкових спеціалізованих установ, що надають покращений перелік біржових операцій. Її присутність в ринковій модифікації економіки України підкріплено багатьма нагородами, оскільки історія розвитку УУБ налічує вже більше 20 років.

Рівень офіційного акредитування дорівнює I, II, III і IV рівням, що закріплено спеціальним наказом Міністерства економіки від 25.08 2016 року і угодою з організацією «Prozorro» від 29.08 того ж року. УУБ зміцнилася в лідерський положенні в реалізації такої продукції, як вугілля і сільськогосподарські товари, готова деревина, нафта, конденсат з природного газу і зріджений природний газ. У 2008 УУБ зміцнилася в лідерський положенні за обсягами різноманітних продажів. У 2012-му отримала дозвіл для створення біржової торгівлі в електронному форматі. Більше цікавої інформації ви можете знайти на сайті https://uub.in.ua/post/VdkrittyarinkuzemlvUkrantaprodazhnaonlaynauktsonah_1