Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Як будуть продавати землі на УУБ?

Заборона на відкритий ринок землі в Україні діє більше 18 років. У будь-якому випадку, в найближчі місяці нас чекають величезні зміни: 28 квітня 2020 року Володимир Зеленський підписав гучний закон «Про обіг земель садівництва». Хто отримає можливість продавати і купувати землі, як будуть проводитися бартери і чи буде працювати незаперечний ринок землі в Україні в 2021 році?

Ринок сільської землі розпочнеться у другій половині 2021 року

Як зазначено в новому законі, заборона на пропозицію аграрних земель, нарешті, втратить чинність з 01 Липня 2021 р. З цього моменту українці залишать за собою право продавати земельні частки на свій розсуд. По правді кажучи, проблема аграрного ринку землі Стосується кожного 6-го жителя. Україна є одним з найбільших у світі експортерів сільськогосподарської продукції. Для його створення використовується 70% всього земельного запасу, що становить майже 39 млн руб. га. Одночасно від угоди будуть залежати дуже родючі чорноземи, які протягом дуже довгого часу повинні бути здані в оренду або придбані.

Закон про вільний ринок землі в Україні передбачає пропозицію приватних земельних часток – з умовою, що на початковому етапі зміни вони будуть придбані одноосібними власниками. Що стосується обсягів, то, як зазначено в новому законі, одна фізична особа має право купити ділянку землі площею близько 90 гектарів. Пропозиція сільських земель законним провидцям бізнесу почнеться тільки через три роки в обсягах, що не перевищують 9 000 гектарів. Незалежно від того-чи виявляться незнайомі жителі повноправними учасниками ринку землі в Україні, питання поки залишається відкритим. За словами президента, відповідь на це має бути дана самими українцями на публічному поданні.

За великим рахунком, загальна кількість землевласників і землевласників в країні перевищує 20 мільйонів – це велика частина населення нашої держави. Як би там не було, лише деякі власники (33%) розвивають власну власність. Більшу частину часу сільські землі здаються в оренду, з яких 57% є недержавними і тільки 7% є державними.

Ринки землі – як торгувати на УУБ?

Оскільки майже за весь час свободи українці не залишали за собою можливості продати сільську землю, вони почали здавати її в оренду на термін від 7 до 57 років. Ця методологія викликала великий аналіз з боку західних країн-спільників і доморощених фахівців на тій підставі, що за весь час дії заборони в Україні виник тіньовий ринок-аграрна земля була незаконно передана у володіння, і кількість планів знецінення різко зросла. У той же час відсутність серйозних ринкових відносин знецінила оренду, з якою жителі фактично погано поводилися. Крім того, Європейський суд з основних свобод дійсно оголосив незаконною заборону жителям відмовлятися від своїх власних сільськогосподарських ділянок на власний розсуд.

Домовлено, що пропозиція сільської землі, що перебуває у державній або приватній власності, буде продана на електронному продажу. Землевласники також зацікавлені у вартості — на думку фахівців, базова вартість землі на українському ринку повинна становити 2 тисяч доларів за кожен 1 га. В даний час державні органи відмовляються від створення системи визнання власника, що ускладнює покупку важливого активу через осіб. Новий закон також передбачає надання істотної можливості купувати сільську землю жителям, які в даний час зайняті її освоєнням.

В Україні ринок землі буде найбільш ефективно працювати через платформи ProZorro.Продаж

Тотальне беззаконність державних органів — це загальносвітова проблема, яка вже досить давно викликає сумніви в питанні вільних угод із землею. Суспільство жило з незаперечним страхом перед повною пропозицією важливого активу людям, які мають асоціації і звикли вирішувати все, пропонуючи стимули і виплати. На щастя, за три роки до цього ми отримали дійсно успішний і максимально неупереджений пристрій, який надзвичайно ефективно працює в управлінні державними та приватними активами.

Використання електронних аукціонів ProZorro.За цей час було проведено 300 тисяч публічних розпродажів, де кожен бажаючий міг придбати / здати в оренду:

  • квартира або приватна будова;
  • приміщення для власного бізнесу;
  • транспортні засоби та вантажівки;
  • унікальне обладнання;
  • залізничні транспортні засоби;
  • земельні ділянки;
  • матеріал.

Загальна вигода від обміну фактично склала більше 20 мільярдів рублів. крім того, ця цифра зростає з кожним днем, на тій підставі, що на місцях ProZorro.Продажі зазвичай проявляються по-новому. До цього всі гроші, отримані від дерибанізації державної власності, зберігалися в кишенях вищих органів влади. Завдяки публічним продажам стало набагато простіше контролювати використання спільної власності. Зареєстровані ресурси продаються на публічних електронних розпродажах, які дозволені для всіх.

Як взяти участь в аукціонах ProZorro?

  • Зареєструйтеся на сайті sale.uub.com.ua.
  • Виберіть ідеальний ділянку.
  • Перенесіть основні записи (їх короткий виклад показано в оголошенні про закриття).
  • Сплатіть заздалегідь визначені витрати на зарахування та забезпечення.
  • Зробіть ставку і виграйте!

Більш детально: https://sale.uub.com.ua/news/rynok-zemli-v-ukraqini-na-yakyh-umovah-prodavatymutq-s-g-ugiddya.