Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Дрова для промислового використання

Дрова для промислового використання користуються неабиякою популярністю в системі Прозорро-продажі. Цей інструмент надзвичайно корисний та потрібний для лісгоспів, адже дозволяють:

 1. вільно виходити на ринок;
 2. не шукати корисні знайомства;
 3. отримувати достойну ціну.

Частка лісгоспів у національному ВВП досить незначна – трохи більше 1%. Разом з тим, попит на необроблену деревину  з боку компаній багатьох сфер діяльності очевидний.

Починаючи із 2020 року законодавець зобов’язав лісгоспи реалізовувати щонайменше 25% деревини через систему Прозорро. Це дозволило компаніям серйозно попрацювати над багатьма питаннями та навчитися вправно організовувати торги через акредитовані майданчики.

Заготівля дров для промислового використання

Кількість заготовленої деревини зазначається в плані ведення лісового господарства. Він забезпечує заготівлю деревини не тільки в межах виробничих потужностей лісу, але й систематично збільшує запас деревини. Держлісгоспи управляють лісами таким чином, щоб забезпечити їх стійкість та природне біологічне відновлення.

Заготовлена ​​деревина надходить із:

 • санітарних рубок — видалення з лісу «зрілих» дерев, основною метою яких є відновлення деревонасаджень;
 • зрізу та технічного обслуговування (прибирання та проріджування) — видалення з лісу деяких дерев, які вважаються небажаними та шкідливими для дерев, що залишилися;
 • незапланованої вирубки — вони є наслідком стихійних лих у лісах.

Більшу частину необробленого лісу займає хвойна деревина, переважно сосна. Листяні породи отримують переважно з таких порід, як береза, дуб, ясен, клен, вільха та граб. Деревина, заготовлена ​​в лісових масивах використовується, переважно компаніями, що займаються подальшою переробкою цієї сировини: целюлозно-паперовій галузі, меблевим фабрикам та столярним майстерням. Крім того, дрова купуються окремими покупцями для побутових потреб, а також надходять на електростанції, де їх використовують як відновлюване джерело для виробництва електроенергії.

Кому потрібна необроблена деревина

Необроблена деревина промислового використання потрібна:

 1.  приватним компаніям, пов’язаним із сільським господарством;
 2.  компанії хімічної промисловості;
 3.  підприємствам сільського господарства та будівництва.

Продаж дров для промислового використання на майданчику sale.ueex.com.ua

Через Прозорро-продажі реалізовуються необроблені дрова у вигляді вкритих корою колод без сучків та гілок. Ця деревина не піддавалася хімічній обробці та різноманітним маніпуляціям.

На першому етапі роботи Прозоро-продажі вже відбулося понад 1700 аукціонів, де відкрито придбано необробленої деревини на суму понад 372 млн грн.

Продаж деревини з лісу здійснюється відповідно до чинного законодавства України та внутрішніх документів держлісгоспів. Внутрішні документи компанії формують інформацію як про розмір постачання сировини, так і про розподіл пропозицій.

Правила розміщення пропозицій за лотами необробленої деревини доступні за посиланням:

Усі операції із купівлі-продажу необробленої деревини здійснюються через мережу інтернет.

Як купити необроблену деревину через Прозорро-продажі

Купити необроблену деревину для власного бізнесу можна через електронні-майданчики, які акредитовані відповідно до вимог чинного законодавства. Вони гарантують:

 •  максимальну доступність;
 •  професійну компетентність;
 •  зручність;
 • ефективність.

Для того, щоб дізнатися більше, використовуйте нашу телефонну лінію або скористайтеся формою електронного зв’язку https://sale.ueex.com.ua/news/drova-dlya-promyslovogo-vykorystannya-na-torgah-prozorro-prodazhi.

.