Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Асоціація «Біржові та електронні майданчики»

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» (скорочено Асоціація «БЕМ») заснована у липні 2013 року, як незалежне неприбуткове громадське об’єднання, яке стало одним з перших, що розпочало надавати увесь спектр біржових та електронних послуг на ринках оптової та роздрібної торгівлі в Україні.

Головна мета створення об’єднання полягала у забезпеченні необхідних умов та заходів для захисту інтересів її учасників у різних сферах діяльності, ефективної роботи та прозорості усіх товарних ринків.

На даний час Асоціація надає послуги щодо організації та проведенню публічних тендерних закупівель, біржових торгів, електронних конкурсів та відкритих аукціонів з продажу майна державної і комунальної власності або здачі в його оренду тощо. При розробці електронної торгової системи учасниками Асоціації було враховано передовий досвід інших країн. До роботи в ній залучені досвідчені сертифіковані спеціалісти.

Серед 35 компаній — учасників Асоціації «БЕМ» ведучі українські товарні біржі, які здійснюють свою діяльність на території України, а також спеціалізовані онлайн-платформи — авторизовані майданчики електронних систем Прозорро.Держзакупівлі і Прозорро.Продажі.

Завдяки проведенню усієї необхідної підготовчої роботи, використання новітнього програмного забезпечення, налагодження контактів та комунікація з потенційними учасниками, перевірці отриманої документації Асоціацією забезпечується:

  1. розвиток доброчесної конкуренції;
  2. унеможливлення участі неефективних посередників;
  3. зниження фінансових ризиків учасників ринку;
  4. виключення можливості цінових змов та корупційних схем;
  5. прозоре і об’єктивне ціноутворення шляхом проведення публічних торгів;
  6. ефективність системи оподаткування;
  7. мотивація українських товаровиробників до зниження витрат їх виробництва та впровадження передових технологій;
  8. можливість ефективного контролю за використанням коштів, що спрямовуються на закупівлі;
  9. надання методичної та правової допомоги.

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» сприяє належному виконанню чинного законодавства України у відповідних сферах, розробці нових законодавчих та інших нормативних актів, ефективному управлінню та використанню державних коштів, державної та комунальної власності, створенню високого рівня конкуренції в країні, запобіганню корупції.

Більше інформації на офіційному сайті за посиланням aeaep.com.ua.