Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Продаж деревини на ТБ«Українська енергетична біржа»

З 1 лютого 2020 року можна брати участь в аукціоні з продажу необробленої деревини на одному з акредитованих ресурсів системи Prozorro. Цей крок допоможе вивести значну частину лісового ринку з тіні. Зараз на аукціон виставляються лише великі партії, але в майбутньому уряд планує виставити всю деревину, заготовлену на продаж в Україні, на прозорі аукціони.

Відображення деревини для продажу в Україні на аукціоні

У нашій країні процес виставлення деревини на аукціони потребував чіткого законодавчого регулювання; давно існувала потреба у прозорому та ефективному аукціоні з продажу необробленої деревини за сучасними спеціальними технологіями. Електронна платформа «Українська енергетична біржа» має необхідне програмне забезпечення, тут працюють найкращі експерти, які набули великих знань у виконанні складних обмінних операцій.

Відтепер в Україні аукціони з продажу необробленої деревини на 2020 рік будуть проводитися за чіткою, сумлінною та доступною процедурою для кожного громадянина. Створена спільними зусиллями держави, незалежних волонтерів та громадських активістів, система ProZorro.Sale заслужено визнана одним із найкращих у світі антикорупційних механізмів.

Основною відмінністю торгівлі на сайті ueex.com.ua від існуючої системи продажу вітчизняної деревини є керованість та доступність для широкого кола учасників. Усі бажаючі можуть взяти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини. Досить просто вчасно зареєструватися і віддати перевагу тому, що вас хвилює. Зараз на сайті ТБ «Українська енергетична біржа» на аукціон виставляється лоти від 150 кубічних метрів і більше,або вартістю понад 200 000 грн.

Система ProZorro.Sale відкрита для соціального контролю – інформація про учасників, виставлені на аукціон товари та переможця є загальнодоступними. Це повністю виключає незаконні «схеми» та тіньові угоди. Запуск публічних аукціонів з деревини був першим кроком до створення сучасного та незалежного ринку деревини в країні з чіткими правилами та відсутністю дискримінації учасників https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-derevini-na-majdanchiku-tb-ukrainska-energetichna-birzha/.

Платформа ТБ «Українська енергетична біржа» — це команда фахівців, яка буде рада допомогти вам конкурувати в торгах на продаж необробленої деревини.