Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Що потрібно знати про тендерний супровід

Надання послуг по державним закупкам – це досить відповідальний процес. Немає нічого дивного в тому, що стати переможцем в тендерах зазвичай вдається більш досвідченим компаніям. Це особливо актуально, коли мова йде саме про закриті тендера, на які запрошуються лише перевірені компанії.

Що стосується відкритого формату, то він надає змогу спробувати себе в цьому напрямку й більш молодим компаніям-учасникам. Враховуючи той момент, що переможець визначається на основі найбільш економічно вигідної пропозиції, можна зробити підсумок, що шанси на перемогу в таких торгах мають всі фірми без винятку.

Головне – це серйозно підійти до процесу оформлення заявки, збору документів й інших моментів. Більш того, потрібно брати до уваги виділені рамки й робити все це вчасно. Ви маєте змогу ознайомитися з актуальними тендерними оголошеннями на сайті tender.uub.com.ua. Це один з електронних майданчиків, користуючись послугами якого можна стати одним з учасників, бажаючих виконати певне державне замовлення.

Для чого потрібний тендерний супровід?!

Коли мова йде про більш досвідчені компанії, то вони добре розуміють .яким чином можна взяти участь в тендерному оголошенні та навіть поборотися за перемогу. Чого не скажеш про новачків в цій області. 

В такому випадку, подібні компанії завжди мають змогу скористатися послугою тендерного супроводу.

Це буде актуально в тому випадку, якщо ви:

  • Не маєте бажання ризикувати й проводити збір документів та оформлення заявки самостійно, не маючи чіткого розуміння, як це правильно робити;
  • Не маєте відповідного досвіду, або ж і зовсім вам раніше не доводилось брати участь в подібних торгах;
  • Не маєте бажання зробити помилку при оформленні заявки на участь в максимально важливому та відповідальному тендері. Це досить нормальне явище, з яким часто зштовхуються навіть досить досвідчені фірми.

Варто пам’ятати про досить невтішну статистику, яка говорить про те, що близько 85% учасників тендерів не доходять до етапу торгів через те, що допускають дрібні помилки при зборі документації на оформленні заявки.

В такій ситуації звернення до відповідних спеціалістів – це дійсно правильний та розумний крок, який допоможе вам запобігти не зовсім приємних наслідків у вигляді отриманої відмови. Зараз це максимально актуально, тому ігнорувати даний момент – це велика помилка.