Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Інформування щодо ринкових цін на переваги діяльності УЕБ

ТБ «Українська енергетична біржа» надає найбільш точні та детальні біржові котирування енергоносіїв в Україні. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства рекомендує опиратися на дані, котрі публікує УЕБ. По цим показникам вартості визначають ціни на природний газ та нафтопродукти.

УЕБ допомагає вигідно купити природні ресурси

Українська енергетична біржа захищає правові, економічні, фінансові інтереси учасників. Вона являється частиною системи Прозоро.Продажі, дозволяє провести прозорий аукціон з реалізації природних ресурсів. Серед головних переваг подібних торгів виділяють:

  1. комфортні умови;
  2. доступність для кожного громадянина;
  3. відсутність корупції.

Ідеальний алгоритм діяльності системи не дозволяє втручатися стороннім особам, але спостерігати зможе кожен охочий. На площадку можуть потрапити журналісти, активісти, прості громадяни.

Біржа завоювала довіру користувачів завдяки чесності та безпристрасності організаторів, всі учасники знаходяться на рівних умовах, можуть укласти вигідний контракт. В системі не має можливостей проведення незаконних спекуляцій, а сировина, природні ресурсі та інша продукція реалізується за чесною ціною. Розвиток сфери відбувається постійно, регулярно в систему долучаються нові державні та приватні підприємства.

Проведення торгів на електронному майданчику дозволяє задовольнити потреби комерційних підприємств та окремих замовників. Даний інструмент забезпечує взаємодію компаній на дистанційному рівні.

Вартість нафтопродуктів та газу на публічних закупівлях

Щоб розрахувати очну вартість горючих матеріалів, необхідно використовувати спеціальні показники у вигляді минулої ціни згідно з угодою, офіційний курс гривні, європейські та біржові котирування.

На законодавчому рівні встановлені методи розрахунку вартості. Для цього використовують спеціальну формулу з урахуванням котирування хаба, середньозважених цін на місячні ресурси, котрі публікують на Українській енергетичній біржі.

На сайті www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/ точну інформацію щодо вартості ресурсу на публічних торгах. Також можна скористатися калькулятором. Спеціалісти компанії надають консультацію згідно з запитом клієнта, обробляють довідки.