Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Для чого потрібна банківська гарантія й тендерний кредит

Проведення тендера в будь-якому форматі – це досить затратне явище. На це витрачаються не лише кошти, але й час, який для багатьох компаній може бути не менш важливим. При цьому, сам тендер раніше не давав ніякої гарантії того, що учасник в останній момент не передумає. Відмова від виконання своїх прямих зобов’язань була досить частим явищем і це та проблема, яка потребувала чіткого вирішення.

Один з найбільш ефективних способів, як це можна зробити – це внести до числа обов’язкових умов внесення тендерного забезпечення. Таким чином, учасник дає зрозуміти, що він дійсно зацікавлений в співробітництві і точно виконає взяті на себе зобов’язання.

Це не обійшло стороною і сайт tender.uub.com.ua, де також можна вносити тендерне забезпечення. Важливо пам’ятати, що вибір перевіреного майданчика – це ще один важливий момент, який також потрібно брати до уваги. Тому, якщо у вас є така можливість, потрібно серйозно підходити до всіх цих процесів й не випускати таких моментів з виду.

Що потрібно знати про банківську гарантію й тендерні кредити?!

В обох випадках ви отримуєте можливість внести певне забезпечення. Різниця лише в тому, що банківська гарантія – це більш зручний і простий спосіб. Більш того, на його оформлення вам знадобиться лише 1-2 дні, в той час як оформлення кредиту може стати більш серйозним завданням, на вирішення якого знадобиться значно більше часу.

Що стосується явних порушень учасника тендера, то вони можуть різними й носити приблизно наступний характер:

  • Відмова від підписання договору після того, як учасник став переможцем в тендері;
  • Невиконання своїм прямих зобов’язань, які були чітко прописані в підписаному договорі;
  • Відмова від конкретних визначених умов й спроби нав’язати якісь нові домовленості, які не були згадані в процесі підписання основного договору.

Насправді, порушення можуть носити різний характер, тому акцентувати на цьому увагу немає сенсу. Саме тому, коли мова йде про організацію торгів. Краще прописувати серед умов внесення гарантійного внеску. Це вже досить розповсюджена практика й такий метод дозволяє дуже просто запобігти подібних ситуацій. Це вигідно як для самого замовника, так і для добросовісних учасників, які можуть бути впевнені в тому, що всі домовленості будуть дотримані.