Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Чого не варто робити учасникам тендерів?!

Зазвичай, в інтернеті можна знайти багато цікавих моментів, що стосуються того, що потрібно для того, щоб спростити свою участь в тендері. Цікавий момент полягає в тому, що набагато важче розібратись з тим, чого краще не робити. Насправді ж, є дуже багато моментів, які стосуються саме таких моментів. Тому, щоб не мати ніяких зайвих проблем, новачкам рекомендується звертати увагу ще й на те, чого краще не робити, щоб не опинитись в не зовсім приємній ситуації.

Варто зауважити, що моменти, які будуть далі згадані – це все-таки скоріш суб’єктивні пункти. Тому, говорити про те, що лиш вони є одними правильними – це не зовсім правда. Кожен учасник повинен особисто робити для себе висновки й користуватися лише тими порадами, які вважає за потрібне.

Що краще обходити стороною?!

Питання дійсно актуальне і воно особливо стосується новачків. Як показує практика, саме вони часто зштовхуються з великою кількістю проблем й не знають яким чином їх краще вирішувати.

Чого не варто робити для запобігання проблем:

  • Обирати неперевірений електронний майданчик – це досить часта помилка, яка призводить до того, що учасник не може розібратися в тому, як все це працює, як брати участь в торгах, куди вносити кошти й так далі. Тому, потрібно обирати вже той майданчик, який буде для вас зрозумілим й максимально зручним;
  • Відправка неготової заявки – ви повинні бути точно впевнені в тому, що ваша заявка вже точно перевірена й готова до відправки. Це той момент, який дійсно можна назвати важливим, так як його ігнорування може привести до відмови з сторони замовника;
  • Неуважне ознайомлення з вимогами – важливо, щоб ви завжди вміли чітко аналізувати всі вимоги й вже після цього робити певні висновки. Тому, ваше завдання полягає в тому, щоб точно визначитися з тим, що все-таки від вас вимагають;
  • Обман замовника – це сама часта помилка, яка призводить лише до проблем і непорозумінь. Надання не зовсім правдивої інформації – це серйозна помилка, яка негативно відзначиться на вашій репутації. Як результат, перемогти в наступних тендерах вам буде значно складніше.

Насправді, є дуже багато тих моментів, яких краще не робити не тільки новачку, але й більш досвідченим компаніям. 

Користуючись послугами сайту tender.uub.com.ua, ви вже самі можете вирішувати, які моменти є для вас важливими, а на що можна навіть не звертати особливої уваги.