Землю в Україні є ймовірність придбати сьогодні. Але, як і в минулому році, українці найчастіше говорять про відкриття земельного ринку, його необхідності. Кращі експерти агросектору поки ще сперечаються про це. Ясність в обстановки виникне тісніше в липні, з цього моменту перші аграрні території куплять фізичні особи. При побудові результативної механізму ринку землі уряд повинен врахувати і пропозиції самих землевласників, бо у них у власності величезний обсяг українських аграрних полів.
Торги з продажу землі
Потреба запуску ринку землі та аукціонних торгів підтверджує ймовірність продажу сільгоспугідь без обмежень. Демократичні країни надають всім своєму громадянину права вільно продавати майно у власності.
Земельний ринок України характеризується однією відмінністю. Які проживають в селі люди, які свого часу працювали в радгоспах і селянських господарствах, отримали земельні ділянки, і ці угіддя гарантують річний дохід. У міських людей така ймовірність відсутня. На такій території є можливість вести власне господарство або здати наділи в довгострокову оренду, отримуючи стабільний капітал. Об’єктивно надати таку можливість всім громадянину в агросекторі покликаний Закон, той, що розробила влада України.
Примітною датою буде вважатися 1 липня 2021, бо з цього дня українці зможуть отримати у свою власність наділ в 100 га розміром. Продавати угіддя будуть приватники, бо є закритим продаж державних та комунальних земель.
Система Прозорро.Продажі здатна удосконалити управління державним джерелом і забезпечити продаж землі без корупційних порушень права і постійний дохід від агросектору для країни. Як наслідок народні депутати осягають питання впровадження системи в ринок землі.
Придбати землю на аукціоні Прозорро.Продажі є ймовірність сьогодні
Для того щоб стати повноправним учасником ринку землі слід підготуватися тепер. Всі учасники земельного ринку з підтримкою цифрової системи Прозорро.Продажі неодмінно проходять реєстрацію на електронному майданчику Українська універсальна біржа.
Очікуваним кроком від влади стає впровадження торгів по землі системи Prozorro.Sale. Працює вона вже трохи менше п’яти років і за цей період принесла в бюджет податку на прибуток в 37,7 мільярдів гривень. Через особливі цифрові платформи є відповідно до права при продажу державного і комунальної власності. Система не здійснює процедур з знаками корупції і хабарництва. Більше про ринок землі є на сайті https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-auktsyony-osobennosty-protsedury-na-prozorroprodazhy/.